Sokağa Çıkma Yasağında Çocukları Oyalamak Lazım

Korona virüs salgınının hızla yayılım gösterdiği tespit edilince Hükümet çocuklara sokağa çıkma yasağı getirdi. Ancak çocukları ev ortamında tutmak çok zor.Onların ilgisini çekecek, uzun süre keyif alarak oyalanmalarına yardımcı olacak bir şeyler bulmak gerekiyor. Çoğu çocuk bilgisayar oyunlarını oynamaktan zevk alır. Tam da bu noktada https://www.indirshop.com/ sitemizden tamamıyla ücretsiz indirebileceğiniz populer PC oyunlarını bulabilirsiniz.

Sitemizde Yetişkin Bireylerin De İlgisini Çeken Çok Fazla Şey Var

Çocuklar kadar evlerde kalan büyükler de bir süre sonra sıkılıyor. Her gün elimizde bir sprey şişesiyle sağa-sola dezenfektan sıkıp, yemek yapıp, yiyerek, kitap okuyarak, televizyon izleyerek günü doldurmaya, zoraki keyif almaya çalışıyoruz. Gerçekten keyif alabileceğiniz, yepyeni bir şeyler denemek istemez misiniz? Teknolojide yepyeni uygulamaları denemek, hem şaşırmak, hem de zamanın keyiflice akmasını istemez misiniz?  

Neler mi yapabilirim, dediğinizi duyar gibiyiz. Indirshop.com sitemizde her beğeniye hitap eden çok fazla uygulama, bulmaca, yarışma, bilgisayarınıza indirmek isteyeceğiniz programların son versiyonları vb. çok fazla ilginizi çekecek şey var. Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz fotoğraflarınızda sanal makyaj yaparak, farklı makyajların sizi nasıl değiştireceğine tanık olabilirsiniz.

Piyano programını indirerek, piyano çalma zevkini yaşabilirsiniz. Zaman içerisinde çektirdiğiniz fotoğraflarınızı birleştirin; fotoğraflarınız üzerinde efekt oluşturun, çıkartma yapıştırın, açıklayıcı yazılar ekleyin, çerçeve yapın. Arka planlar, hizalamalar yapın. Yani online bir şekilde albümünüzü istediğiniz şekilde düzenleyin. Ailece bir şeyler yapmanın tadına varın, örneğin scrabble oyununu son versiyonu ile oynayın.

‘Kim Milyoner Olmak İster?’ bilgi yarışmasına başvurmuş ve seçilmemiş olabilirsiniz. Bu yarışmaya katılmak içinizde kalmasın. Hem yarışmanın heyecanını hissedin, hem de genel kültürünüzü artırmaya devam edin. Bir gün aniden gerçek yarışmaya çağırılırsanız, ödülünüzü kapmak için şimdiden hazır olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*