Raydolap

Raydolap, teknolojinin imkanı ile insanların en kolay şekilde kullanmaları üzerine tasarlanmış bir sistemdir. Kolaylığı açısından bir elin itimi kadar olduğu gibi bir de yer tasarruf açısından da ekstra kazancımız vardır. Kapaklı dolap modelleri önlerinde herhangi bir şey koyulmaması dezavantajını sağlarken raydolap yer tasarrufu açısından büyük önem taşır.

Örneğin raydolabın önüne oturmak için küçük bir puf koydunuz ve burada otururken dolabı sürüklediniz. İçerisinde yer alan eşyalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu raydolap adına en sevilen özelliktir.Raydolap sağlam bir model olup alt ve üstte iki ray üzerine oturulmuş bir sistem mekanizması ile çalışır. Dolabın açılma yönü nereye ise o yöne sürükleyerek açabilirsiniz. Örneğin sağ taraftaki bir dolabı sola sürüklemeniz sağ taraftaki dolabı ise sol tarafa sürüklemeniz yeterlidir. Kullanıcı bireylere kolay imkanlar sunan raydolap kullanım isteği gün geçtikçe artmaktadır.

Raydolap imkanından faydalanıp teknolojiye hızla ayak uydurmak ve bedenimizi fazla yormamak için tercih edilebilir bir teknoloji. Eşyalara ulaşmak artık günümüzde bir el sürüklemesi kadar yakın!Evlerinizin ölçüsüne göre yapılabilen raydolap, alan darlığını önlemekte ve özellikte kullanan bireylerin daha çok yatak odası dolabı tercihinde bulundukları görülmektedir.

Mutfak, ara oda, balkon vb. alanlarda da kullanılması kullanıcılar açısından kolaylık sağlamaktadır. Gittikçe kullanım alanları genişleyen raydolap yakında kapaklı tüm dolapların yerini alacak ve kolaylığı ile zirvede kalan model olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*