Kadınların Gözdesi Birbirinden Güzel Takılar

Kadınların en büyük tutkuları arasında takılar vardır. Birçok kadın ise pırlanta gibi çok özel bir malzemeden yapılan takıları kullanarak farkını ortaya koymak ister. Çünkü pırlantanın kendisine has bambaşka bir havası vardır. Zamansız, yaşsız mekansız olarak doğru bir kombin ile her ortamda kullanılabilir.

Özellikle pırlanta ürünlerinden yapılan baget kesim yani dikdörtgen biçimde özel kesim olan pırlanta ürünler çok fazla tercih edilmektedir.

Birbirinden Güzel Takılar

Ülkemizde son yıllarda başta kolye olmak üzere her türden pırlanta ürün denildiğinde akla ilk gelen markaların başında Lova Pırlanta gelir. Markamızın ürün gamı oldukça geniştir ve her kadının güzelliğin katacak bir kere alıp, yıllarca kullanılacak, hatta bir sonraki nesile bırakılacak olan takılar mevcuttur.

Markanın baget tarzında olan pırlanta alanında ürün gamı bir hayli geniştir. Çok değişik parmaklarda güzel duracak yüzük modelleri, son derece zarif kolyeler ve küpeler yer alır. Siz bunları tek tek alarak özel bir set halinde çok özel gün ve gecelerde kullanarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Tamamen özgün, başka yerde bulamayacağınız modeller vardır.

Ürün kalitesi oldukça yüksek olup, tüm ürünler pırlanta ürün sertifikası ile satılmaktadır. Farklı karat değerinde pırlantalar, beyaz, pembe, sarı gibi altın renklerinde, 14 ayar, 18 ayar gibi değişik ayarlar üzerine işlenmektedir. Ürün fiyatları ise tüm bu özelliklere ve ağırlığına göre farklılık arz eder. Detaylı bilgi için siteye bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*