Yolda Kalmaya Son

Günümüzde yolculuk sırasında araç arızası ile karşılaşmayan, anahtarını kaybettiği için araç kapılarını açamayan, akü bitmesi nedeni ile aracını çalıştırma sorunu yaşamayan yoktur. Araç sorunu nedeni ile eskiden yolda yardım alabilmek için araç durdurmaya çalışırken günümüzde 7/24 yol yardım servisi alabiliyorsunuz. Yakıtınız bittiğinde, akü sorunu yaşadığınızda, lastik hasarı ile karşılaştığınızda başvurabileceğiniz yol yardım servisi sizlere günün her saatinde hizmet sunuyor.

Aracınızda oluşabilecek ağır hasarlar veya arızalar sonucunda aracınızı olduğu yerde güvensiz bir şekilde bırakmak yerine İstanbul yol yardım servisi tarafından sizlere sunulan oto çekici hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aracınızı istediğiniz servise veya tamirciye götürerek hem aracınızı güvende tutmuş olursunuz hem de tamir ve onarım sürecini kısaltmış olursunuz.

Araç arızaları dışında anahtar kaybettiğinizde yaşadığınız araç kapılarını açamama durumunda yapmanız gereken İstanbul yol yardım servisine başvurarak yol yardım hizmeti almaktır. Profesyonel yol yardım ekibi  aracınızda oluşan arızayı kolayca tamir edebileceği gibi aracınızın servis tarafından tamir edilmesi için aracınızı oto çekici yardımı ile çekerek servise getirmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*