Yenilikçi ve Çözüm Odaklı Kuluçla Malzemeleri

Samsun’da bulunan fabrikasından 2010 yılında hizmetlerine başlayan firmamız, teknolojik gelişmeler ışığında kendini geliştirerek 2014 yılında tavukçuluk sektörü için kaliteli ürünler üretmeye başlamıştır. Bu sektöre hobi olarak girenler ya da ticari amaçla tavukçuluk yapanlar için kuluçka makinası son derece önemlidir. Daha fazla civciv elde etmek isteyen kullanıcılar, bu makineler ile herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan istedikleri verimi alabilmektedirler.

Tavuk dışında kaz, ördek ve hindi gibi diğer kanatlı hayvanların da civciv üretimini yapmak isteyenler, otomatik yumurta viyolü tercih edebilirler. Otomatik motor sistemi ile kendi rafının içinde dönen viyollerin yer aldığı üründe herhangi bir zamanlayıcıya gerek duyulmamaktadır. Gerekli ısı ve nem ayarını otomatik olarak ayarlayan ürünü bıldırcın ve keklik için de kullanabilirsiniz.

Kümeslerinizde ya da kafeslerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz tavuk yemliği ile işleriniz daha kolay hale gelecek. Tavuk yemlerinin etrafa dökülmeden kullanılmasını sağlayan tavuk yemliklerinin en büyük avantajı, yem israfının engellenmiş olmasıdır. Hindi, bıldırcın, deve kuşu, keklik, kuş ve civciv yemliği olarak da kullanabileceğiniz ürünümüzün fiyatı son derece uygundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*