Sıfır Atık Kutuları

sıfır atık kutu üretimi

Sıfır Atık Projesi; israfı önlemeye yönelik oluşturulmuş bir projedir. Bahsedilen atık türleri; ahşap atık, atık pil, cam atık, elektronik atık, bitkisel atık yağ, kağıt atık, tıbbi atık, tekstil atığı, plastik atık, metal atık, kompozit atık ve organik atığı kapsamaktadır. Sıfır Atık Projesi kapsamında bahsedilen bu atık miktarlarında azaltma hedeflenmiştir. Bu proje için kullanılmak üzere de sıfır atık kutusu üretimi başlamıştır.

Birbirinden farklı çeşidi bulunan bu atık kutularını http://www.sifiratikkutulari.net/urun-kategori/paslanmaz-sifir-atik-kutulari sayfamız üzerinden temin etmeniz mümkündür. Bu atık kutularının; boyalı, ahşap, paslanmaz, metal, plastik gibi birbirinden farklı çeşitlerini de sitede bulmanız mümkündür. Ayrıca kutuları tekli satın almak yerine ikili, üçlü ve dörtlü olarak da satın almayı tercih edebilirsiniz. Her bir kutunun sahip olduğu ölçülerin bilgisine de site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Site üzerinden sipariş vermek için üye olup daha sonra sepete ekle seçeneğini kullanarak sipariş vermeniz mümkündür. Ayrıca kutular hakkında detaylı bilgi almak için, fiyat ve nakliye bilgisi gibi, sitede bulunan resmi iletişim kısmından bize ulaşın formunu doldurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*