Ruhsal Gelişiminize Katkı Sağlıyoruz

beylikdüzü psikiyatri

Her bireye ve her soruna uygun çözümler sunan Yüksel Psikolojik Danışmanlık ve Gelişim Merkezi, Beylikdüzü psikolog hizmetleri ile profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir. Yetişkinler, çocuklar, ergenler, aileler olmak üzere her bireye aynı özenle yaklaşan ve herkese en iyi hizmeti sunan ekibimiz, 2017 yılından beri profesyonelliğini göstermektedir. Psiko – eğitim ve psiko – destek hizmetlerimizden memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Kurum olarak siz değerli danışanlarımıza Beylikdüzü psikiyatri hizmetlerimiz kapsamında birçok konuda yardımcı oluyoruz. Sorunların temeline inilerek kesin çözümler üretilmektedir. Bu sayede birçok farklı nedene bağlı olarak oluşan psikolojik rahatsızlıkları kısa sürede gideriyoruz. Hayata çok daha farklı ve mutlu bir açıdan bakmanız için her türlü desteği sağlıyoruz.

Her alanda uzman ekiplerin yer aldığı danışmanlık merkezimizde EMDR terapisi konusunda da uzman danışmanlarımız yardımcı olmaktadır. Eski zamanlarda yaşadığınız travmaların etkisine bağlı olarak oluşan psikolojik sorunları bu terapimiz ile çözüme kavuşturuyoruz. Korku duyduğunuz olaylara karşı duyarsızlaşmanız için seanslar düzenliyoruz. Seansların süresi ve sıklığı kişinin durumuna göre değişmektedir. Terapilerimizden yararlanarak daha huzurlu ve mutlu bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*