Rogar Ve Drenaj Kapakları

Caddelerde ve sokaklarda görmeye alıştığınız plastik kanal ızgara, TS 1478 ve EN 124 standartlarına uygun olarak tasarlanıp üretilmektedir. Kullanılacağı alana göre istenilen renkte üretilen rögar kapakları için istediğiniz logo, marka, yazı çalışması da yapılabilmektedir. Kilitli ve kilitsiz olarak üretilebilen rögar kapakları kompozit malzemeler olan polikarbon, polietilen gibi malzemelerden üretildiği için oldukça hafiftir.

Alt yapı sistemlerinin bir parçası olan kompozit malzemeler asit, baz, solvent ve diğer kimyasal sıvıların oluşturacağı aşınmalara, güneş ışınlarının oluşturacağı yıpranmaya karşı çok dayanıklıdır. Paslanmaz özellikte olan kompozit rögar kapakları nakliyesi ve montajı kolay olduğu içinde kolay bir şekilde uygulanacağı alana taşınabilmektedir.

Paslanmaz Özellik

Kompozit malzemelerden üretilen Drenaj Kanalı kullanım ömrü çok uzun olduğu içinde sizlere avantaj sağlar. Avrupa Birliği alt yapı sistemleri ve yapı malzemeleri standartlarının yer aldığı yönetmeliklere göre üretilen paslanmaz rögar kapakları ekonomik olması ve uzun kullanım ömrüne sahip olması ile sizlere her açıdan avantaj sağlar.

Kullanılacağı alanda estetik açıdan şık bir görsel oluşturması için farklı renklerde üretilebilen paslanmaz rögar kapakları bu özellikleri ile hem fark edilebilir hem de estetik özelliklere sahiptir. Yuvarlak ve kara olarak üretilebilen rögar kapakları alev almadıkları için yanmazlar. Yanmayan malzemeler kullanılarak üretildikleri için kendi kendine sönebilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile oluşabilecek bir yangında zarar görmeyen rögar kapakları bu özellikleri ile de uzun kullanım ömürlerine sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*