Rogar Kapağı Kullanım Alanları

drenaj kanalı

Drenaj sistemlerinde kullanılan rogar kapakları kaliteli olmak zorundadır. Kompozit özellikli rogar kapağı ile endüstriyel tüm alanlardaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Rogar kapakları genellikle meydanlar, sokaklar ve caddelerde kullanılmaktadır. Bunun yanında endüstriyel alanlarda da kullanımı yaygındır.

Bu nedenle belli kalitede olması şarttır. Ürünlerimiz içerisinde yer alan plastik ızgara çeşitleri de farklı kullanım alanlarına sahiptir. Özellikle rogar kapaklarının üzerinden ağır ve hafif araçlar geçeceği için sağlam olmak zorundadır. Yaya kaldırımları, okul ve hastane kaldırımları, parklar, bahçeler, havuzlar, organize sanayi bölgeleri, fabrika alanları ve telefon şebekelerinde kullanılan ürünlerdir. Ürünlerimizin her biri TS 1478 EN 124 standartlarındadır. Renk seçenekleri oldukça fazladır. Üzerlerine yazı ya da logo baskısı da yapılabilmektedir.

Kilit mekanizmalı yapılabilen rogar kapaklarının dışında polimer kanal ürünlerimiz de mevcuttur. Paslanmaz özelliğinden dolayı rogar kapakları için ekstra bir bakım gerektirmemektedir. Hafif yapıları, asit, baz ve solventlerden etkilenmeme özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Olası yangın ve benzeri olaylardan da asla etkilenmezler. Ürünlerimizden sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*