Profesyonel Danışmanlık

çift terapisi

Yüksel Danışmanlık Merkezi olarak en çok üzerinde durduğumuz konuların başında Çocuk, Ergen ve Genç Danışmanlığı gelmektedir. Özellikle bu alanda toplumda yetişen her bireyi çocuk yaştan itibaren gözlemleyip sorunlarında uzmanlar tarafından destek olunması oldukça önemli bir etmendir. Çocuk Psikoloğu olarak bünyemizde görev yapan tüm uzmanlarımız bu konularda sizin için sınırsız bir destek imkanı sağlamaktadır.

Psikolojik destek olarak çocuklarda ortaya çıkabilecek tüm duygusal, davranışsal ve gelişimsel sorunların erkenden fark edilmesiyle birlikte bireye erken yaşta profesyonel destek sağlanması özellikle hayatının geri kalanında yaşayacağı sorunların birçoğu için erkenden müdahale şansı sunmaktadır. Bahçeşehir Psikoloji olarak da bu alanda sizin yanınızdayız. Çocukların sağlıklı büyümesi ve gelişimi açısından psikolojik gelişimi desteklemek oldukça büyük önem taşır.

Bu şekilde genç ve çocuk sahibi ebeveynlerle de ilgili olarak çocuk yetiştirme ve ebeveynlik yapma konularında birçok çözüm yolları araştırılıp çalışmalar yapılmaktadır. Çocuk sahibi anne ve babaların tutumları da çocuklar için oldukça önemli bir etken sayılmaktadır.

Bununla birlikte yine psikolojinin her alanı ve panik atak beylikdüzü gibi alanlar da başta olmak üzere sizlere sonsuz bir destek sağlamak için hizmet veriyoruz. Danışmanlık ve terapi sürecinin çocukların duygularını ve düşüncelerini fark ederek her bireye ayrı özel işlemler uygulamaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*