Poliüretan Tamiri

Artık hemen hemen her evin dış cephesinde poliüretan malzeme kullanılarak yapılan dekorlar göze çarpmaktadır. Çeşitleri nedir diye bakacak olursak da ahşap oymalar,  ince şekilde işlenmiş hatlar ve emek ve el işçiliğinin bulunduğu desenler…dış cephede ve iç cephede kullanılabilirler. Sadece dış görüntü değil kartonpiyer modellerini kullanırken bize sağladığı fayda ve kolaylıklar da önemlidir. 

Poliüretandan yapılmış dekoratif bir süsleme herhangi bir yıpranma, böceklenme ya da suda hemen bozulabilecek bir yapıda olmamalıdır. Buna dikkat etmeliyiz ürünlerin kalite ile oluşu sizin o ürünü yıllarca kullanmanızı da sağlayacaktır.Hem iç cephede hem dış cephe modelleri her türlü hava şartlarına dayanıklı olmalı, böceklenme yapmamalı, temizlenmesi kolay olmalıdır. Böyle bir süsleme yaptırdığınızda da herhangi bir sorun yaşarsanız firma size belirtilen süre içerisinde bir teminat da sunmaktadır. Herhangi bir sorunda tamir edilebilir bu güvenceyi de vermektedir.

Özellikle duvarların köşe kısımları için üretimi yapılan poliüretan mertek duvar köşelerin de gayet şık durmaktadır. Buradan detaylarını inceleyebileceğiniz mertek ürünleri için sürekli indirim ve kampanya olduğunda sürekli takipte olunmasında fayda var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*