Poliüretan Kirişler ile Dekorasyonunuza Renk Katın!

poliüretan kiriş

Bir ev, davet salonu, toplantı salonu ya da bunun gibi büyük alanların iç dekorasyonunda kullanılan poliüretan kiriş, önemli dekorasyon uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda özellikle otantik dekorasyon tarzında karşılaştığımız bu kirişler, bulunduğu ortama otantik bir hava kazandırmaktadır.

Son yıllarda poliüretan çıta modellerinden sonra oldukça rağbet gören poliüretan kirişlerde, çoğunlukla ahşap modeller tercih edilmektedir. Kauçuk ve köpük benzeri bir maddeden elde edilen poliüretan kiriş, sahip olduğu ahşap görünümü ile ev sahibinin zevkine göre çeşitli modellerde kullanılabilmektedir.

Poliüretan çıta modellerimiz için https://www.polure.com/portfolio-item/poliuretan-cita-ve-kose-bordur-modelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Kirişlerle Hem Taban Yükünü Hafifletecek, Hem de Dekorasyonunuzu Renklendireceksiniz!

Kirişler, genellikle taban yükünü hafifletmek amacıyla kullanılmaktadır. Fakat günümüzde hem bu görevi üstlenen, hem de dekorasyonda büyük bir yer edinen kirişler, bulundukları ortama farklı atmosferler kazandırabilmektedir. Örneğin; Osmanlı Arması, at arabası, Selçuklu Kartalı gibi modeller ortama bir taraftan renk katarken, diğer taraftan ptantik bir hava oluşturabilmektedir.

Öte yandan ev dekorasyonunda uygulanabilecek başka bir uygulama ise duvar çıtası uygulamadır. Bu uygulama da dekorasyona modern bir hava kazandırmaktadır.

 Evlerinizde ya da yaşadığını yerlerde farklı dekorasyon stillerini bir arada görmek isterseniz, bu uygulamaları tercih edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*