Poliüretan Kartonpiyerin Tasarıma Etkisi

poliüretan kiriş

Kartonpiyerler hafif ve şık bir tasarıma sahiptir. Evimizde değişiklik yapmak istiyoruz veya yeni bir eve taşınacağız ve dekore ediyoruz. Böyle durumlarda poliüretan kartonpiyer evimize hem hafiflik hem şıklık katacaktır. Tam da bu durumda dekorasyona çok dikkat eden süslü, dekoraktif süslemeleri evinize renk atan şeyler olarak düşünen biriyseniz bu aradığınız ürün olacaktır.

Tasarımı ile hem hafif kullanışlı olan hem de uzun yıllar geçireceğiniz evinizde size uzun ömürlü yapı malzemesiyle eşlik edecek olan bir diğer üründe poliüretan söve ile elde edilen ürünlerdir.

Zevkine düşkün ve evini kişiselleştirmek isteyen kişilere uygun bir üründür demiştik. Kullanıcılarına kendi ürünün var edebilme imkanı da sunmaktadır. İstenirse üzerinde farklı desen ve renkli motifler, farklı duvar çıtası olarak desenine yakışan  altın, gümüş renklerinde ya da eskitme dediğimiz ürünü soldurarak tarz katma özelliği bulunduran bir ürün istenirse de daha sade ve asil kartonpiyerler tercih edebilirsiniz.

Her şekilde istenen tarz yakalanıp elde edilen bu ürüne istediğiniz ölçü ve ebatı verdirtebilirsiniz.

Modellerine bakacak olursak; aslanbaşı kartonpiyer, motif desenli kartonpiyer, köpük kartonpiyer, çiçiek desenli kartonpiyer gibi çeşitleri vardır.

Daha fazla ürün çeşitliliği için mağazadan ya da onliene kataloglara bakabilir ve telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz. Satın alınan ürünlerde taksitli ödeme bulunur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*