Özdoğan Teknik Temizlik ve Tesisat İşlemleri

Özdoğan Teknik temizlik ve tesisat hizmeti veren bir firmadır. Bu yıl sektördeki 25. yılını kutlayan Özdoğan Teknik sektörde önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Temizliğin ne kadar önemli olduğu malum. Temizlik işlemleri için gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir firma olan Özdoğan Teknik birçok hizmeti ile müşterilerine fayda sağlamaktadır.

Kanaltemizleme.org Ankara da hizmet veren bir firmadır. Ankara’da her türlü temizlik işleminiz için Özdoğan Teknik ile iletişime geçebilirsiniz. Örneğin bir tıkanıklık açma işlemi gerekli ise hemen https://www.kanaltemizleme.org/bireysel-hizmetler/tikaniklik-acma adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Özdoğan Teknik Ankara’da hizmet vermesine karşın Türkiye’nin her yerine hizmet götürmektedir.

Özdoğan Teknik Servis Hizmetleri

Özdoğan Teknik çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. İnşaat, kanalizasyon ve altyapı hizmetleri firma tarafından verilen temel hizmetler arasında yer almaktadır. Kanalizasyon temizleme işlemi de yapan Özdoğan Teknik kanalizasyon ile ilgili diğer hizmetleri de sağlamaktadır.

Özdoğan Teknik tarafından verilen diğer hizmetler arasında vidanjör kiralama, kanalizasyon görüntüleme, kanal temizleme, kanalizasyon açma, mutfak ve lavabo tıkanıklığı açma, gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kötü koku tespiti, pimaş açma gibi hizmetleri sağlamkatadır.

Firma ayrıca logar temizliği, su kaçağı tespiti, foseptik çukur temizliği, kanal döşenmesi, kuka hizmeti ve kanalizasyon hat yenileme hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Firma tüm bu hizmetleri düşük maliyet garantisi içinde sağlamaktadır. Verilen tüm hizmetler uzman bir kadro ile büyük bir titizlikle verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*