Kaizen Sertifikasyon Kalitesine Güvenin

iso 9001 belgesi

Kalite Yönetim Sistemi ve CE Belgelendirme hizmetleri veren kurumumuz, müşterilerine uluslararası alanda saygınlık kazandırmayı hedeflemektedir. Ülkemizin ve bu ülkede faaliyet gösteren kuruluşların rekabet sektöründe kalıcı yer edinebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Kalite Yönetim Sistemi kapsamında ISO 9001 belgesi için uygulama ve denetim aşamaları geçildikten sonra raporda belirtilen eksiklikler giderilmelidir. Eksiklik yok ya da giderilmiş ise belgenin verilmesine karar verilir.

Medikal cihazlara ilişkin kalite yönetim sistemi standartlarına uyan kuruluşlar ISO 13485 belgesi almalıdırlar. Medikal sektörde faaliyet gösteren bütün firmalar için uluslararası alanda kabul edilebilirlik sağlamaktadır. Bu aşamada müşteri taleplerinin doğru karşılanmasına ve gerekliliklerin kalıcı olarak gerçekleştirilmesine bakılmaktadır. Uzmanlarımız tarafından bu konuda gerekli ayrıntılar verilmektedir.

Günümüzde çeşitli nedenlere bağlı olarak iş kazalarında artış olduğu gözlenmektedir. Bu noktada devreye İş Sağlığı ve Güvenliği Kalite Yönetim Sistemi olan OHSAS 18001 belgesi girmektedir. Bu belge ile çalışma ortamlarının olumsuz durumlarından çalışanlar korunarak, güvenilir bir çakışma ortamı sağlanmaktadır. Çalışanların motivasyonunu da artıran bu belge ile müşterilerinize ve çalışanlarınıza karşı prestijinizi yükseltmiş olursunuz.

Belgelendirme, eğitim ve proje destekleri gibi kategorilerde daima yardımcınız olan Kaizen Sertifikasyon, ihtiyacınız olan her konuda gerekli desteği sağlamaktadır. Sitemizde yer alan iletişim bölümünden bizlere mesaj gönderebilir ya da telefon ile gerekli bilgileri alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*