İstanbul’da Antika Alan Yerler

Antika Alan Yerler Hangi Eşyaları Alır?

İkinci el kitap, eski kilim, halı, kartpostallar, mobilyalar ve benzeri pek çok kategoride eşyalar antikacılar tarafından alınabilmektedir. Eşyanın türü kadar o eşyanın ne kadar zamandır var olduğu da antikacılar için önemli bir noktadır.

Antika kitaplarınızı göstermek ve fiyat almak için https://kadıköyantikaalanyerler.com/ikinci-el-kitap-alanlar linkini tıklamanız yeterli.

Hem az bulunan,  aynı zamanda uzun yıllar önce üretilmiş bir mobilya, halı gibi saydığımız malzemelerden birine sahip iseniz bunları derhal değerlendirebilirsiniz. Eski kitaplar, eski reklam filmlerinde kullanılmış eşyalar, porselenler, objeler, taş plaklar ve dokuma halılar kısacası hemen hemen eski olan tüm şeyler antikacılar için önem arz etmektedir.

Saat, tesbih, cam takılar ve aklınıza gelebilecek çok daha fazla antikayı uygun fiyatlar ile satabilirsiniz. Sizlerin de evinizde antika değerinde eşyalar var ise bunlardan para kazanmanız mümkündür.

Antika meraklıları İçin Ürünler Satışa Sunuluyor

İkinci el kitap alanlar, antika alan dükkânlar olduğu gibi bununla birlikte bu yerlerden antika meraklıları, istedikleri ürünleri satın alma imkânı da sağlıyor. Uygun fiyatlarla sunulan bu eşyalar sizi geçmişte bir yolculuğa çıkarabilir.

Tarihin esintisinden bir parça koklamak isterseniz, antika kitap, halı, mobilya gibi eşyalara Kadıköy’de Feneryolu sokaktaki dükkândan sahip olabilirsiniz. Evinizi süsleyecek hoş dekorasyonlar, masalar, kullanabileceğiniz takılar burada sizleri bekliyor olacak.

Müzik ile ilgiliyseniz geçmiş dönemlere ait radyo ve plakları da bulmanız mümkündür. İlgili iletişim numaralarından ulaşabilir ya da burayı kendiniz ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*