İskandinav Rüyası, Tek Seferde 9 Ülkeye Götürüyor!

Avrupa Rüyası, yurtdışı turları üzerine faaliyet gösteren günümüzün öncü şirketlerinden biridir. Tek seferde pek çok farklı ülke ve şehre götüren bu şirket, birbirinden eğlenceli ve kaliteli turları ile dikkat çekmektedir.

İSKANDİNAVYA TURU ile tek seferde 9 farklı Kuzey Avrupa ülkesine götüren Avrupa Rüyası, katılımcılarına muhteşem bir deneyim yaşatmaktadır. Polonya, Litvanya, Estonya, İsveç, Danimarka, Letonya, Finlandiya, Norveç ve Almanya olmak üzere 9 farklı ülkede toplam 15 şehri gezdirirken, 10 farklı yerde konaklama imkanı da sunulmaktadır. Üstelik konaklamalardan bazıları gemi yolculuğunda olmaktadır.

Avrupa Rüyası tarafından düzenlenen bu İskandinavya turu süresince hem uçak, hem gemi, hem de lüks otobüsler ile seyahat etme imkanı da elde edilebilmektedir. Üstelik Rusya turu ile Doğu Avrupa’da olduğu üzere çeşitli ayrıcalıklar da sağlayan bu şirket, uçak biletlerinden profesyonel rehberlik hizmetine, konaklamalarda tüm ekstra turlara varana kadar pek çok ayrıcalığı katılımcılarına sağlayabilmektedir.  

Avrupa Rüyası yalnızca İskandinav topraklarına değil, aynı zamanda daha pek çok Avrupa ülkesine de seyahatler düzenleyebilmektedir. Diğer pek çok tur programı için avruparuyasi.com adresini ziyaret edebilir, yerinizi ayırtabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*