İnternette Hızın Sağlayıcısı: Sunucu Hizmetleri

İnternet üzerinden sunucu hizmeti sunan birçok şirket ve site vardır. Çünkü artık özellikle kurumsal firmalar olmak üzere birçok şirket sunucu satın alarak internet üzerindeki işlemlerini hızlı bir şekilde yapmak istemektedir.  Ancak bu sektörde birçok site vardır ki bunlar kullanıcılarını mağdur etmektedir. O yüzden kaliteli siteler ile çalışmakta fayda vardır.

Sitenin Tarihçesi

2004 yılında bilgisayar firması olarak başlayan firma 2007 yılında bu site adresi ile Sunucu Datacenter İnternet Hizmetleri olarak kiralık sunucu, sunucu barındırma ve paylaşımlı sunucu barındırma hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Sitenin Sunduğu Hizmetler

Site birçok alanda kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Çözüm odaklı olarak çalışan site kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Sunulan hizmetler şöyle sıralanabilir.

-Sunucu: Kiralık Sunucu, Dedicated Server, Sunucu Barındırma, Fransa Kiralık Sunucu, Almanya Kiralık Sunucu, Bulut Sunucu, Vds/Vps Sunucu, SSD Sunucu, Fransa Bulut Sunucu

  • CDN
  • Web Hosting: Linux Web Hosting, Windows Web Hosting, cPanel Hosting, WordPress Hosting, Linux Reseller Hosting, Hosted Exchange, Windows Reseller Hosting
  • Alan Adı: Alan Adı Kaydet,  Alan Adı Transfer

Sitenin Kalite Politikası

Sunduğu kaliteli ve güven veren hizmetlerden dolayı şuan 20.000’ i aşkın müşterisi bulunmaktadır. Müşterilerine 7/24 canlı destek sunarak kullanıcılarını mağdur etmemektedir. Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı kendine şiar edinmiştir.

Sitenin Gizlilik Politikası

Site müşterilerinin bütün kişisel bilgilerini saklamayı ve hiç kimseyle paylaşmamayı taahhüt eder. Yalnızca Bilgi Teknolojileri Kurumu isterse vermektedir. Çünkü bu kurumun sunduğu kurallara uymak zorundadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*