İnci Dişlere Sahip Olmak Artık Hayal Değil

ataşehir diş

Diş bakımının ve tedavisinin ne kadar önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Ancak günümüzde diş sağlığına pek önem verilmediği görülmektedir. Bu nedenle artan diş sorunlarına çözüm bulmak için İstanbul ATAŞEHİR DİŞ polikliniğimizde başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Kısa sürede Orident markasını topluma kazandırmayı başardık ve tüm hastalarımıza profesyonel hizmetler vermeyi ara vermeden sürdürdük. Sizlerde kliniğimizin etkili hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, iletişim numaralarımızdan randevu alabilirsiniz.

Eksik dişler nedeni ile günlük hayatınız zindan olabilir. Çeşitli nedenlerle kaybettiğiniz diş sorunlarınıza, https://www.orident.net/tedaviler/implant sayfasından detaylarına ulaşabileceğiniz implant diş hizmetlerimiz ile çözüm sunuyoruz. Çene kemiğinize uygun olarak yerleştirdiğimiz diş implantının diğer dişler ve diş kökleri ile kaynaşması sağlanır. Protez ya da köprü için de kullanılan implant işlemleri yeni yöntemlerle ağrısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kullanılan malzemenin türüne göre farklı isimlerle adlandırılan kaplama diş çeşitleri, eksik dişler nedeni ile artan gövde uzunluğunun gerektirdiği dayanıklılığı sağlar. İki taneden fazla diş kaybı olması durumunda porselen v diş kaplama yöntemlerinden biri tercih edilir. Uzman hekimlerimizin profesyonel ellerinde yapılan uygulamalar ile beklentilerinizi karşılayacak dişlere sahip olacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*