Fonksiyonel Plastik Kasalar

Atölyelerde, fabrikalarda ham maddelerin taşınması, üretilen ürünlerin daha kolay taşınarak depolanması amacıyla kullanılan plastik kasa modellerini üreten bir firma olarak ihtiyaçlarınıza özel tasarımlar yapıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak plastik kasa modellerini üretiyoruz. Tekerlekli ve tekerleksiz plastik kasa modelleri yarım boy veya tam boya olmak üzere ihtiyaçlara göre tasarlanarak üretilmektedir.

Yaşadığımız alanlarda oluşan çöplerin toplanması ve daha sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini kolaylaştıran çöp konteyneri modelleri paslanmaz metal çöp konteyneri ve plastik çöp konteyneri olarak iki modelde üretilmektedir. Kullanım yoğunluğuna göre istenilen hacimlerde üretilen çöp konteyneri modelleri tekerlekli ve tekerleksiz olarak isteğe bağlı olarak tasarlanıp üretilebilir.

Geri dönüşüm, günümüzde insan hayatının devamlılığı ve mevcut kaynakların daha verimli kullanılmasının en önemli aşamasıdır. Plastiklerin, kağıtların, metallerin daha kolay bir şekilde eve ayrıştırılmış olarak toplanabilmesi ve aynı zamanda sıfır atık bilincinin yaygınlaşması için üretilen sıfır atık konteyner modelleri çok renkli ve kullanışlı olacak şekilde tasarlanarak üretiliyor. Üçlü veya dörtlü gruplar şeklinde satılan sıfır atık konteyner modelleri farklı hacimlerde üretiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*