En Uygun Kahve Ambalajı, Şeffaf Poşet Ve Doypack Çeşitleri

Şeffaf Poşet

Kahve için muhabbet kapılarını açan gizli bir anahtar diyebiliriz. Tatlı bir sohbet eşliğinde enfes kokusu ve acı tatlı dokusuyla sunulabilecek edilebilecek en güzel ikramıdır. Ancak bu tadı muhafaza etmek üretimden itibaren başlar. Ambalaj üretimin en önemli parçasıdır. Kahve ambalajı ne kadar sağlam ve kaliteli olursa aromasını o derece güvenli muhafaza eder. Nem ve beraber raflanan diğer baharatların kokusundan etkilenmez. Sağlamlık kadar önemli olan diğer husus da hijyendir. El değmeden üretilen, bakanlık tarafından onaylanmış, her türlü ihtiyaca yönelik ebatlarda ambalajı sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Şeffaflık güvenirliğin bir diğer adımıdır. Şeffaf poşet kullanımı bu açıdan ayrı bir önem taşır. Böylece tüketici satın almak istediği ürünün tazeliğini ve içeriğini el değmeden kontrol edebilir. Bu da müşteri ve satıcı arasında güven oluşturur.

Ayrı kategorideki ürünler için ayrı ambalaj tekniğini kullanma ihtiyacı sonucunda dik durma özelliği ile doypack torbalar üretime geçmiştir. Ürün muhafazasında fazlaca tercih edilmesinin sebebi taban kısmının geniş olmasıdır. Bu genişlik özellikle taneli ve kırılgan ürünün ambalaj içerisinde sıkışmasını en aza indirerek deformasyondan korur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*