En Popüler Dekorasyonlar

Dekorix bünyesinde yapılan Poliüretan dekorlar her geçen gün etkisini arttırarak müşterilerin odak noktası olmaya devam ediyor. Özellikle şık ve zarif bir görünüme kavuşmak isteyen birçok kişi yapılarında, binalarında, evlerinde, bahçelerinde, villalarında poliüretan modellerine sahip olmayı istemektedir. Bu sebepten dolayı poliüretan dekorasyon gerçekleştiren Dekorix, sizin için en şık ve estetik tasarımları hazırlamakta ve piyasanın çok daha altındaki uygun fiyatlardan satışa sunmaktadır.


Dekorix bünyesinde sahip olabileceğiniz birçok poliüretan tasarım ürünü bulunmaktadır. Bunların birçoğu dış cephe modelleri olarak yer alsa da iç tasarım için de bolca seçenek mevcut. İnternet sayfamız üzerinden yapmış olduğumuz dış cephe çalışmalarına rahatlıkla göz atabilirsiniz. Birçok villa, otel ve çeşitli binalara dış cephe çalışmalarını başarıyla tamamlayıp söve süsleme konusunda en çok güvenilen markalardan birisi olmuş durumdayız.

Özellikle renkli ve sağlam tasarımların yanı sıra poliüretan kiriş modelleriyle de tüm müşterilerimizin yapıları için eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. Rustik tasarımların vazgeçilmezi olan poliüretan kiriş modelleri farklı renk ve ebatlarda üretilebileceği gibi, tüm ev modellerinizi istediğiniz görünüme kavuşturmak için benzersiz bir üründür.

Poliüretan ürünlerimiz sayesinde ahşap veya alçıdan ziyade çok daha dayanıklı ve güçlü bir yapıya sahip olmakla beraber, oldukça estetik ve göze hoş gelen görünüme kavuşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*