Distile.com.tr Hizmetleri

internetten içerik kaldırma

İnternet hayatımıza girdiği ilk andan itibaren kolaylıklar sağladığı gibi bir çok zorluk da yaşanmasına sebep oldu. Bir çok olumsuz içeriği bünyesinde barındırmaya başladı. Ayrıca özgür bir ortam olduğu için de bir çok karalama çalışmasına da zemin hazırladı. Belki de şu an internetin en dip köşesinde bir yerde size ait bir bilgi, bir haber veya paylaşılmasını istemediğiniz bir fotoğraf duruyor. Bunu nasıl öğreneceksiniz? Belki de bu içerik sizin aratmanızla karşınıza çıkmıyor olabilir. Karşınıza çıksa bile internetten içerik kaldırma işini nasıl yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz.

Öncelikle size Distile adlı bir firmadan bahsedilmesi gerekiyor. Distile hem internette hakkınızda bulunan tüm bilgi ve haberleri karşınıza çıkarabiliyor hem de bu bilgi ve haberleri kaldırabiliyor. Önceleri internetten haber kaldırma yapabilmek için bir çok meşakatli işle uğraşılması gerekiyordu. Bunlardan biri mahkemeler. Mahkemeler hem uzun süren ve yoran bir yol hem de garantisi yok. Bir diğeri ise uzlaşma yöntemi. Hakkınızdaki haberi veya bilgiyi izinsiz olarak internet piyasasına süren biriyle uzlaşmak zor.

Bu nedenle işinde uzman bir ekibe ihtiyacınız var. Distile bu ihtiyacı sizin için karşılıyor, haber kaldırma işlemini kısa sürede hallediyor ve itibarınızı sizin için güvence altına alıyor. Yapmanız gerekenler hemen https://www.distile.com.tr/ adresini ziyaret edip kendi gözlerinizle her şeye şahit olmak. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*