Dijital Matbaacılık

Cepli dosya baskı, firmaların, sunacakları teklifleri, antetli kağıt gibi yazışma evrakları ile birlikte içine koyacakları aracın adıdır. Kısaca, sunum dosyası olarak da adlandırılır. Ön yüzün baskı için genel manada tercih edilmesi; hem maliyet hem görsellik hem de firmanın tanıtımı olarak gösterilebilir. Firma, vereceği teklifin kabulünü, cepli dosya sayesinde kazanabilir. Onun için bu işin, işi bilenler tarafından yapılması oldukça önem arz eder.

Firmalar, kurumsal kimlikleri için bir takım baskılar yaptırır. Kartvizit, tanıtım için en öncelikli baskı çeşididir. Antetli kağıt, bu çeşidin vaz geçilmez argümanıdır. Zarf baskı ile dosyalar da kurumsal kimliğin ilanı için olmazsa olmaz baskı çeşitlerindendir.

Kağıdın Bütünleşen Hali

Kağıdın ete kemiğe bürünmüş haline baskı denir. Baskı neticesinde kağıt, kitap olur. Harflerin ve kelimelerin oluşturduğu ahengin, baskı ile buluşturulması sonucu, insanlara bilgi sunar. Tanıtım ya da hem tarihi hem de kültürel bilgi içeren yapıya sahip dergi basımı ile insanlar bilgi edinir. Aylık, haftalık gibi basım süreleri olan bu çeşit, piramit takvim gibi özel bilgi ve itina isteyen yapıya sahiptir. Piramit takvim modellerimiz için bizden detaylı bilgi alın.

Perakende Satış İçin En uygun Baskı

İnsert Baskı, düzenlenen kampanyaları, görsel açıdan zengin bir menü halinde insanlara en iyi tanıtan bir baskı çeşididir. Firma, sahip olduğu ürün ya da ürünün fiyatını ile insanları etkilemek ister. Müşterileri çekmek için bunun tanıtımının yapılması gerekir. En etkili tanıtım aracı da insert baskıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*