Çiçek İşinde Ustayız

Çiçek fiyatları

Firmamız Samsun’da müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bölgemizde çiçek satın al konusunda bizden daha iyisi bulunmadığını gururla söylemek istiyoruz. Biz bu anlamda elimizden geleni yapmaktayız. Ayrıca teknolojiyi de aktif bir biçimde kullanarak müşterilerimizin hizmetlerimizden sorunsuz şekilde yararlanmasını istemekteyiz. Bu konuda firmamızın oldukça gelişmiş imkanları olduğunu bilmelisiniz.

Bizden Çiçek siparişi vermek istediğiniz zaman bunu 3 farklı yolla yapabilirsiniz. Bunlardan birincisi internet üzerinden yaptığımız satışlardır. İkincisi ise telefon ve Whatsapp hattımızdan gerçekleştirdiklerimizdir. Bir üçüncüsü ise eski yöntemimiz olan dükkan satışlarımızdır. Bu yollarla bize ulaşarak sevdiklerinize istediğiniz çiçeği hediye edebilirsiniz.

Firmamız iki farklı yöntemle ödemelerini kabul etmektedir. Dükkanımızın çiçek fiyatları kategorisinden yapacağınız satın alımlarınız için kredi kartı ve nakit yolunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca kredi kartıyla yapacağınız belli bir limiti aşmakta olan ödemeleriniz için taksit imkanımızın olduğunu da hatırlatmakta yarar görmekteyiz. Bunlardan hareketle kaliteli ve işinin uzmanı bir firmadan çiçek almak istiyorsanız Çiçek Dünyası 55 olarak bizi seçmelisiniz. Bu sayede uygun fiyatlara şık ve kaliteli çiçekler almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*