Cash Paykasa ile Alışveriş

paykasa alışverişi

Paykasa sanal kart teknolojisi günden güne kullanımını arttırmaya devam ediyor! Özellikle internet üzerindeki alışverişlerinde güvenliği ve gizliliği ön planda tutmak isteyen tüm kullanıcıların ilk tercihi daima sanal kart teknolojileri olmuştur. Paykasa bu ihtiyaca bağlı olarak ortaya çıkan, komisyonsuz, kesintisiz çalışan ve güvenliğe önem veren bir kart teknolojisidir. 

Paykasa alışverişleriniz sayesinde kimliğinizi hiçbir şekilde açığa çıkarmadan, internet siteleri üzerinde kendi kredi kart bilgilerinizi vermeden güvenle ödeme yapabileceksiniz. Paykasa al işlemlerini hemen hızlıca yapmak için ana sayfamızdaki paketlerimize göz atabilir ve istediğiniz bir sanal kart paketini satın alabilirsiniz. Cash Paykasa firması olarak hiçbir kesinti ve ek ücret talep etmeden işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Bunu yanı sıra ödemelerinizden sonra hesabınızda para kalması durumunda hiçbir şekilde sorun olmadan fazla bakiyenizi banka hesabınıza gönderim yaparak geri iade veriyoruz. Paykasa bozdurma fiyatları da yine bu işleme bağlı olarak euro kuru ile değişiklik göstermektedir. Euro kurunun anlık fiyatı hesaplanarak sizin için en doğru gönderimi tekrar hesabınıza yapıyoruz.

Tüm bu işlemler ve daha detaylı bilgi için internet sitemizi inceleyebilir, whatsapp ve skype hattımızdan bizimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Cash Paykasa olarak 7/24 hizmetinizdeyiz ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*