Avlu’da İmaj Değişimi Rüzgarları

Uzunca bir süre televizyonda görmeye alıştığımız Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan bir hapishanede geçen dizi olan Avlu dizisinin oyuncularının sosyal medya üzerinden imaj değişikliği yaptığı gözlenmiştir.  Dizi oyuncularını takip eden izleyicileri şaşırtan şey de baş karakterlerden biri olan Ceren Moray ile Demet Evgar’ın saçlarındaki değişikliktir. Ceren Moray dizi içerisinde bulunan saçının rengini değiştirmiş, boyatmış ve kısaltılmıştır. Kırmızı saçları ile görmeye alışık olan izleyicilere de bu durum bir hayli farklı gelmiştir.

Ayrıca https://www.dizihaberin.com/burak-ozcivit-ozlemine-son-dirilis-osman linkine tıklayarak Diriliş Osman filmi haberimize ulaşabilirsiniz.

Bununla beraber dizi haberleri okunduğunda Demet Evgarın da kıvırcık olan saçlarını kestirmiş ve sosyal medya hesabı üzerinden de paylaşımda bulunmuştur haberi göze çarpar. Her iki oyuncu da ki bu değişim izleyicilere de şunu hissettirmiştir; “Yeni sezonda acaba zaman sıçramaları yaşanacak ve geçmişten hemen geleceğe gidiş yapılacak ve bunun için bir hazırlık olabilir mi ?” gibi düşüncelere sebep olmuştur.

Sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımları da dizi içerisindeki beraber oynadıkları oyunculardan da olumlu tepkiler almışlardır. Dizinhaberin.com sitesi Avlu dizisinin yeni sezonda netflix’e geçme gibi bir durum söz konusu olduğunu ve  netflix üzerinden yayınlanmaya devam edeceğini duyurur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*