Avantajlı Fiyatlarla Led Ekran Kiralama

Etkinlik ve organizasyonlarınızda kullanmak üzere firmamızdan led ekran kiralaması yapabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla istanbul led ekran ihtiyaçlarınızı firmamızdan karşılayabilirsiniz. Profesyonel olarak sunulan hizmetlerimiz proje ve çözüm odaklı olarak devam etmektedir.

Led ekran kiralama hizmetlerimiz kurumsal bir yapıda devam etmektedir. Bu çerçevede ihtiyacınız olan ekran kiralama hizmeti için istanbulledekrankirala.com ile iletişime ulaşabilirsiniz. Sizden gelen talepler doğrultusunda hemen harekete geçen firmamız öncelikle yerinde keşif hizmeti vermektedir. Etkinlik alanınızda yapılacak olan incelemeler doğrultusunda ihtiyaçlar ve sizlerin talepleri belirlenmektedir. Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda 3D ortamında projelendirme yapılarak teklifin son hali size sunulmaktadır. Sunulan teklifin tarafınızca kabul edilmesi halinde üretim ve tedarik sürecine hemen başlamış oluyoruz.

Üretim ve led ekran ekipmanlarının tedariği yapıldıktan sonra da led ekran istanbul kiralama yada satışı için yerinde kurulum hizmeti verilmektedir. Kurulum yapıldıktan sonra proje hakkında müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. Etkinliğinizin sona ermesi ile birlikte kiralama durumlarında de monte işlemleri de yine firmamız tarafından saplanmaktadır. Bu ve buna benzer daha pek çok konuda firmamız yanınızda olmaya devam etmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*