Araç Kiralama Hizmetleri

Günümüzde araç satın almak yerine yıllık araç kiralama işlemi yapmak yıl boyunca araç ihtiyacınızı ekonomik bir şekilde çözmenize yardımcı olacağı gibi araç için harcayacağınız paranızın da sizde kalmasını sağlayacaktır.

Uzun süreli araç kiralamak, ekonomik açıdan sizlere avantaj sunduğu için şirketler genel olarak altı aylık veya yıllık olarak araç kiralıyorlar. Kişi veya kurum olarak yapılan araç kiralama işlemleri sizleri araç masraflarından kurtaran, araç bakım ve servis işlemleri için ayıracağınız zaman size kalıyor.

Altı aylık veya yıllık araç kiraladığınızda araç bakımı veya lastik değişimi hizmeti için size ikame araç verilerek araç ihtiyacınızı karşılamanız sağlanıyor.

Kurumlara Yönelik Kiralama İşlemi

Devlet kurumlarına, şirketlere yönelik kurumsal araç kiralama hizmeti veriyor ve araç ihtiyaçlarınızı en ekonomik fiyatlar ile karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Kurumsal kiralama işlemlerinde şirket ve kurumlara özel ekonomik kiralama fiyatları sunuyoruz.

Kurumların araç ihtiyaçlarını filo kiralama şeklinde karşılayabiliyoruz. Yeni model ve yüksek paket araç filolarımızı en ekonomik fiyatlara kiralayabilir, finansal açıdan bütçenizi koruyarak çalışanlarınızın konforlu araçlar ile seyahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Şirket çalışanları için kiralayacağınız araçların servis bakımları, lastik değişimleri, sigorta, kasko işlemleri için zaman ve para harcamak zorunda kalmıyorsunuz. Sizin adınıza bu işlemleri biz yürütüyor ve bu işlemler bitene kadar size ikame araçlar veriyoruz. Ekonomik fiyatlara araç kiralayarak şirketinizin tasarruf etmesini ve ekonomik açıdan avantajlı olmasını sağlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*